pondelok 24. februára 2014

Florbal mladších žiakov

Dňa 13.2.2014 sa konalo Obvodné kolo v Orion florbale mladších žiakov na ZŠ Dobšinského v Rimavskej Sobote. Zúčastnili sa ho 4 družstvá – ZŠ Jesenské, ZŠ Hnúšťa, ZŠ Tisovec a ZŠ Dobšinského. Naši žiaci odohrali 2 zápasy za sebou so ZŠ Hnúšťou a so ZŠ Jesenské, v ktorých suverejne vyhrali nad súperom, o čom svedčia aj výsledky zápasov.
No a potom nastúpili proti ZŠ Tisovec. Bol to zároveň posledný zápas, v ktorom sa vlastne rozhodovalo o víťazovi. Bol to napínavý krásny zápas, ktorý sa skončil nerozhodne 7 : 7. Pokračovalo teda predĺženie 5 minút, v ktorom padlo po jednom góle na oboch stranách. A na rad prišli samostatné nájazdy. Ani prvé tri nerozhodli o víťazovi. A tak sa pokračovalo po jednom. Napokon sa šťastie priklonilo na našu stranu a vychutnali sme si víťazstvo a zároveň postup na Regionálne kolo, ktoré sa bude konať 25.2.2014, opäť na našej škole. Chlapcom držíme palce a veríme, že uspejú.