utorok 12. mája 2015

Postup na regionálne kolo v malom futbale mladších žiakov ,,Dôvera Školský pohár”

Dňa 28.04.2015 sa konalo okresné kolo v malom futbale ml. žiakov – Dôvera Školský pohár. Naši žiaci v ceste za postupom hladko ,,prešli” cez veľmi ťažké základné kolo konané na ZŠ Daxnera, kde sme zvíťazili nad ZŠ Daxnera v pomere 2:0 (góly: Patrik Koreň, Kevin Berky) a nad ZŠ M. Tompu 4:0 (góly: Patrik Koreň, Mário Machyniak, Sebastian Zvara 2).
Okresného kola sa zúčastnilo naše družstvo v zložení: Aurel Martinec, Mário Machyniak, Radoslav Komora, Patrik Koreň, Sebastian Zvara, Peter Timko, Marek Csernok, Kevin Berky.
Výsledky okresného kola:
ZŠ Dobšinského 8:2 ZŠ Hnúšťa (góly: S. Zvara 6; P. Koreň 2)
ZŠ Hostinského 3:9 ZŠ Rim. Seč
ZŠ Rim. Seč 7:3 ZŠ Hnúšťa
ZŠ Dobšinského 5:0 ZŠ Hostinského (góly: P. Koreň 2; R. Komora 1; K.Berky 1; S. Zvara 1)
ZŠ Hostinského 1:7 ZŠ Hnúšťa
ZŠ Dobšinského 3:2  ZŠ Rimavská Seč (goly: P. Koreň 1;, M. Machyniak 1; S. Zvara 1)
Naší žiaci obsadili 1.miesto a vybojovali si tak postup na regionálne kolo do Veľkého Krtíša. Celému družstvu za to patrí veľká pochvala za snahu a bojovnosť. V regionálnom kole sa stretnú s víťazmi regionálnych kôl ZŠ z okresu LC, PT a VK.